STREFA PARTNERA

Czym jest Wesoły Wędrownik dla Partnerów?

Każdy z Partnerów ma swój własny, osobisty powód towarzyszenia naszej Wędrówce. Są jednak pewne podstawowe przestrzenie, które Wesoły Wędrownik jako marka reprezentuje od ponad 10 lat: 

Wartości

Norbert Blacha tworzył w nurcie muzyki religijnej i nadał jej niezwykłą formę wyrazu. Dla niego muzyka była przestrzenią budującą jedność i wspólnotę. Wesoły Wędrownik jest przedłużeniem jego myśli.

Kultura

To wydarzenia na najwyższym poziomie. Bogactwo muzyki Norberta Blachy jest prezentowane przez niesamowity aparat wykonawczy – 20 profesjonalnych wokalistów i instrumentalistów. 

Społeczność

Zarówno słuchacze jak i warsztatowicze to ciągle powiększające się grono ludzi porwanych twórczością Blachy. Same Warsztaty jak i forma prowadzenia Koncertów stawia w centrum budowanie relacji.

Zasięg

Wędrownik to już 4 Wydarzenia na terenie Śląska. Koncerty gromadzą 200, 300 a nawet 400 osób na widowni. Kilkadziesiąt uczestników Warsztatów. Partnerzy medialni oraz własne działania komunikacyjne pozwalają dotrzeć z treściami do kilkunastu tysięcy odbiorców. 

Nie jesteśmy sami. Od lat!

Nasi Partnerzy są z nami nie tylko w przestrzeni formalno-promocyjnej, ale co ważne, są też z nami na Koncertach! Pracownicy firm partnerskich mają możliwość wzięcia udziału nie tylko w Koncertach, ale również w Warsztatach. Na przestrzeni lat wędrowali z nami między innymi: 

Zapraszamy do wspólnego Wędrowania!

1

Napisz do nas na kontakt@wesolywedrownik.pl,

2

Zostaw pytania i/lub numer telefonu,

3

Prześlemy szczegóły Pakietów Sponsorskich i oddzwonimy! Do usłyszenia!