Relacja z koncertu w Żywcu

Pierwszy Wędrownik w 2025!

Drugi raz dzięki gościnności Dyrektor PSM w Żywcu Doroty Zaziąbło, cieszyliśmy się dźwiękami muzyki Norberta Blachy właśnie w Żywcu. Chór przygotowany przez Gabi Blachę oraz Dorotę Zaziąbło, razem z Zespołem wokalno-instrumentalnym Wesołego Wędrownika, zaczarował publiczność zgromadzoną w sali koncertowej PSM w Żywcu. Atmosfera i relacje nawiązane przez ten króki weekendowy czas, dawały się odczuć nie tylko na korytarzach Szkoły i uliczkach Żywca, ale przede wszystkim w tym wspólnym wykonaniu aranżacji Norberta Blachy. To zawsze był i nadal jest cel Wesołego Wędrownia, aby dawać tę namacalną relację i bliskość,  która wyzwala w ludziach niesamowitą energię! Zobaczcie zdjęcia poniżej 🙂

Zdjęcia: Gabi Gruszka

Organizator: Śląski Związek Chórów i Orkiestr

Współorganizatorzy:

  • Katowice Miasto Ogrodów
  • Centrum Kultury Victoria w Gliwicach
  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Rowickiego w Żywcu

Patroni honorowi:

  • Burmistrz Miasta Żywiec
  • Miasto Żywiec
  • Prezydent Miasta Gliwice Katarzyna Kuczyńska-Budka 
  • Prezydent Miasta Katowice Katowice

Partnerzy:

  • Muzeum Śląskie
  • Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej
  • Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
  • Dom100.eu Nowe Domy i Mieszkania
  • PKM Katowice
  • Starostwo Powiatowe w Żywcu
  • Wózki Widłowe Artech JWM Hubczak Sp J.
  • Centrum Kultury Mrowisko
  • Parafia Wszystkich Świętych w Gliwicach
  • GRUPA Power Tech

Patroni medialni:

  • Radio eM 107,6 fm
  • Gość Niedzielny
  • Żywiec Info
  • Radio Anioł Beskidów
  • Gość Gliwicki

Identyfikacja wizualna oraz projekt plakatu: Michał Grochoła