Pierwszy Wędrownik w 2025!
Drugi raz dzięki gościnności Dyrektor PSM w Żywcu Doroty Zaziąbło, cieszyliśmy się dźwiękami muzyki Norberta Blachy właśnie w Żywcu. Chór przygotowany przez Gabi Blachę oraz Dorotę Zaziąbło, razem z Zespołem wokalno-instrumentalnym Wesołego Wędrownika, zaczarował publiczność zgromadzoną w sali koncertowej PSM w Żywcu. Atmosfera i relacje nawiązane przez ten króki weekendowy czas, dawały się odczuć nie tylko na korytarzach Szkoły i uliczkach Żywca, ale przede wszystkim w tym wspólnym wykonaniu aranżacji Norberta Blachy. To zawsze był i nadal jest cel Wesołego Wędrownia, aby dawać tę namacalną relację i bliskość, która wyzwala w ludziach niesamowitą energię! Zobaczcie zdjęcia poniżej 🙂
Zdjęcia: Gabi Gruszka
Organizator: Śląski Związek Chórów i Orkiestr
Współorganizatorzy:
- Katowice Miasto Ogrodów
- Centrum Kultury Victoria w Gliwicach
- Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Rowickiego w Żywcu
Patroni honorowi:
- Burmistrz Miasta Żywiec
- Miasto Żywiec
- Prezydent Miasta Gliwice Katarzyna Kuczyńska-Budka
- Prezydent Miasta Katowice Katowice
Partnerzy:
- Muzeum Śląskie
- Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej
- Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
- Dom100.eu Nowe Domy i Mieszkania
- PKM Katowice
- Starostwo Powiatowe w Żywcu
- Wózki Widłowe Artech JWM Hubczak Sp J.
- Centrum Kultury Mrowisko
- Parafia Wszystkich Świętych w Gliwicach
- GRUPA Power Tech
Patroni medialni:
- Radio eM 107,6 fm
- Gość Niedzielny
- Żywiec Info
- Radio Anioł Beskidów
- Gość Gliwicki
Identyfikacja wizualna oraz projekt plakatu: Michał Grochoła